O nás

Kdo že jsme?

Filozofií naší stěhovací firmy je poskytovat služby v té nejvyšší možné kvalitě. Dobře víme, že naše rychlost, stejně jako naše pečlivost, spolehlivost, flexibilita a schopnost reagovat na specifické požadavky našich zákazníků, znamená jejich spokojenost. Za všech okolností se tak snažíme své filozofie držet a jsme rádi, že právě to na nás naši klienti oceňují.

Zaměřeno na kvalitu!

Každé stěhování začíná konzultací a ujasněním požadavků klienta i z nich plynoucích postupů, které zvolíme my, jakožto stěhovací firma. Vlastní stěhování bude samozřejmě zahrnovat opatrnou demontáž nábytku, pečlivým zabalením jednotlivých předmětů do ochranných fólií nebo do krabic a jejich postupným přenesením do stěhovacích vozů. Na místě určení se proces obrátí a stěhovaný majetek začne být vybalován a uváděn do funkčního stavu. Co zůstane stejné, bude naše opatrnost a pečlivost.

Jsme tu pro Vás

Uvědomujeme si však, že spokojenost zákazníka určuje nejen vlastní stěhování, ale také nabídka doplňkových služeb a celkový pocit ze spolupráce s námi. Chceme proto, aby byl klient spokojen nejen se stěhováním, ale chceme mu vždy nabídnout i další možnosti, které mu usnadní starosti a celý proces urychlí. Vždy nasloucháme přáním našeho klienta a právě proto lze u nás platit nejen hotovostí, ale i bankovním převodem nebo dokonce stravenkami a dárkovými poukazy.

Naše ceny jsou přitom více než příjemné chceme nabízet ten nejlepší možný poměr cena výkon na celém našem trhu. Ve svém oboru jsme skuteční profesionálové, své práci rozumíme a chceme být pro naše zákazníky tou nejlepší možnou volbou. Ať jsou jejich požadavky jakékoliv, budeme se ze všech sil snažit o jejich naplnění. Ozvěte se nám a společně vybereme to nejlepší a nejefektivnější řešení vašeho stěhování za více než příjemnou cenu.

Naši firmu charakterizují slova našeho ředitele: Jakékoliv stěhovací služby, kdykoliv a kdekoliv.

smartmoving

Chystáte-li se začít stěhovat svůj domov nebo firmu, nezačínejte proto bez nás. Naší filozofií je orientace na zákazníka a jeho bezvýhradná spokojenost.

Kontaktní údaje

Smart moving s.r.o.
Zvěřinova 3429/7,  Praha 3
IČO: 08100390

Otevírací doba

Po: Nonstop
Út: Nonstop
St: Nonstop
Čt: Nonstop
Pá: Nonstop
So: Nonstop
Ne: Nonstop